Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss. Vet du vem du söker, hitta din kontaktperson nedan.

Trä AB KG List

Fabriksgatan 5
364 44 Norrhult
Tel: 0474-529 50

E-post: info@kglist.se
Order: order@kglist.se
Faktura: faktura@kglist.se

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.

Organisation

Johan Ingvarsson

VD, Marknad & Inköp

0474-52953
0738-235200
johan.ingvarsson@kglist.se

Thomas Hardebring

Försäljning

0474-52951
070-3641050
thomas@kglist.se

Jan Svensson

Ekonomi

0474-52954
jan@kglist.se

Ann Riedel

Administration & Utleverans

0474-52958
ann@kglist.se

Mathias Henell

Produktionschef

0474-52952
mathias@kglist.se

Tommy Bengtsson

Service

0474-52955
service@kglist.se

Johanna Gustafson

Ekonomiansvarig

0474-52959
johanna@kglist.se