Kontakta oss

Välkommen att höra av dig till oss. Vet du vem du söker, hitta din kontaktperson nedan.

Dina personuppgifter används och lagras för att vi skall kunna svara på din fråga och uppfylla våra åtagande. Genom att skicka din fråga till oss godkänner du att vi hanterar dina personuppgifter. Läs mer på vår Integritetspolicy.

Trä AB KG List

Fabriksgatan 5
364 44 Norrhult
Tel: 0474-529 50

E-post: info@kglist.se
Order: order@kglist.se
Faktura: faktura@kglist.se

Fyll i ditt namn, telefonnummer och e-post så återkommer vi till dig.

Organisation

Johan Ingvarsson

VD, Marknad & Inköp

0474-52953
0738-235200
johan.ingvarsson@kglist.se

Thomas Hardebring

Försäljning

0474-52951
070-3641050
thomas@kglist.se

Jan Svensson

Ekonomi

0474-52954
jan@kglist.se

Ann Riedel

Administration & Utleverans

0474-52958
ann@kglist.se

Mathias Henell

Produktionschef

0474-52952
mathias@kglist.se

Tommy Bengtsson

Service

0474-52955
service@kglist.se

Malin Hellbjer

Ekonomiansvarig

0474-52959
malin@kglist.se

Tommy Rosander

Underhåll & utveckling

0474-691855
tommy.rosander@kglist.se